Porady

Zakłady bukmacherskie – jak obstawiać na ETOTO?

Zakłady bukmacherskie to rozrywka, w którą angażuje się wielu sympatyków sportu. Są wśród nich osoby doświadczone, są też tacy, którzy traktują je jako aktywność podejmowaną od czasu do czasu. Chciałbyś zaliczać się do którejś z tych grup, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto krótki poradnik, jak rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi!

Jak rozpocząć obstawianie na ETOTO?

Aby rozpocząć swoją przygodę z typowaniem, odwiedź etoto zakłady bukmacherskie. Kolejnym krokiem jest założenie konta za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Będzie to wymagało przejścia procesu weryfikacyjnego. Oprócz maila konieczne będzie także podanie numeru PESEL oraz dowodu tożsamości w celu zweryfikowania wieku.

Wielu bukmacherów (w tym również ETOTO) po udanej rejestracji ma przygotowany dla nowych graczy bonus powitalny. Następnym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto oraz dokończenie procesu weryfikacji tożsamości. Po dopełnieniu kilku ostatnich formalności, można w pełni wejść do świata zakładów bukmacherskich i obstawić swój pierwszy zakład.

W jaki sposób to zrobić? Pierwszym krokiem jest wybranie interesującego nas sportu. Może być to np. piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy żużel, a następnie rozwinięcie konkretnych rozgrywek lub zawodów. Na ekranie pojawi nam się lista meczów, które można obstawić. Jeżeli klikniemy konkretne wydarzenie, pojawią nam się propozycje zakładów. Wybierz ten, który Cię interesuje, a następnie zatwierdź. To niezwykle proste!

Co powinien wiedzieć każdy gracz przed rozpoczęciem obstawiania?

Zanim w pełni zatopisz się w świat zakładów bukmacherskich, warto zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z nimi związanymi. Jednym z nich są kursy bukmacherskie. Są to wartości ustalane na podstawie oceny szans na realizację danego zdarzenia. Dla przykładu: jeżeli kurs na zwycięstwo drużyny wynosi 3.0, to znaczy, że za postawione 100 zł można wygrać 300 zł. Od tej kwoty należy jednak odjąć podatek, co odbywa się automatycznie.

Warto również poświęcić kilka słów temu, jak skutecznie obstawiać mecze. Podstawą jest oczywiście wiedza na temat danego sportu, znajomość wyników i aktualnej dyspozycji drużyn, a także wiedza o innych czynnikach mogących wpłynąć na wynik np. kontuzje. Mając te wszystkie dane, można przeprowadzić rozbudowaną analizę, która pozwoli ocenić szansę na realizację konkretnego scenariusza.

Jakie rady warto przekazać początkującemu typerowi? Przede wszystkim, nie ma sensu obstawiać przypadkowych zakładów. Lepiej skupić się na zdarzeniach, co do których mamy konkretną wiedzę. Nie jest też dobrym pomysłem typować wyniki drużyn, o których nie mamy pojęcia. Należy także unikać zbyt dużej liczby zakładów na kuponie, ponieważ zwiększa to prawdopodobieństwo niepowodzenia.

Dodaj komentarz